Ana Sayfa // Özellikler // Hesap Planı

Hesap Planı


Muhasebenin alfabesi diyebileceğimiz hesap planı PatroFIN'in de omurgası konumundadır.

PatroFİN'i kullanmak için gereken muhasebe bilgisi de bu kadardır, hesap planını bilmek yeterlidir.

PatroFİN'de ayrıca cari kartlar, stok kartları vb açmanız gerekmez. Hesap planında hesap tanımlamakla hepsi gerçekleşmiş olur.

PatroFİN, hesap planı düzeyinde çalışan özel bir muhasebe algoritmasıdır. Tüm işlemleri hesap planı düzeyinde kayıt altına alır ve raporlar.

Bu özelliği sayesinde tüm işletme faaliyetlerini bir bütün olarak hesap planı düzeyinde kayıt altına alır ve anlık raporlayabilir.

Hesap planı muhasebede olduğu gibi PatroFİNin de omurgasını oluşturur. İşletmeniz için hesap planı tasarlarken, işletmenizin tüm ihtiyaçlarını ve raporlama beklentilerini göz önüne almanız gerekir.

Böylelikle PatroFIN tasarlamış olduğunuz hesap planı sayesinde işletmenize göre modellenmiş olur. Hesap planında sınırsız hesap ve alt hesap açabilirsiniz.

PatroFIN'de muhasebe bir bütündür. Faturalama, cari hesaplar, stoklar, maliyetler, giderler ve raporlar bu bütünün birer parçasıdır.

PatroFIN hesap planı düzeyinde çalıştığı için ayrıca cari kartlar, stok kartları açmanız ve bunları muhasebeyle entegre etmek için zahmet çekmeniz gerekmez.

İşletmeniz için oluşturacağınız hesap planına ilişkin parametre tanımlarını dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

PatroFIN çok esnek ve kolay kullanışlı bir parametre yapısına sahiptir. Hesap planı ve parametreler işletmenizin muhasebe sistemini oluşturmak için yeterlidir.

PatroFIN'i kullanmak için gereken muhasebe bilgisi işte bu kadardır. Hesap planı oluşturmak kadar kolaydır.


Sayfayı Paylaş : +PatroFIN PatroFIN @patroFIN PatroFIN PatroFIN PatroFIN PatroFIN