Ana Sayfa // Özellikler // İmalat / Üretim

İmalat / Üretim


PatroFİN çok gelişmiş ama bir o kadar da kullanımı kolay üretim sistemi sunar.

Üretim rotası ve ürün ağacı tanımları yapılabilir.

PatroFIN, maliyet yüklemelerini, birim maliyet hesaplamalarını, stok hareketlerini ve tüm maliyet muhasebesi işlemlerini sizin yerinize anlık ve entegre olarak yapar.

Üretim işlemlerinizin sonuçlarını ek bir çabaya gerek olmadan anında tüm raporlarınıza yansıtır.

PatroFIN üretim işletmeleri için çok gelişmiş ve çok pratik özel çözümler sunar. Sınırsız sayıda üretim safhası, yarı mamul ve mamulü PatroFIN ile kolayca takip edebilir, maliyetlerini anlık görebilirsiniz.

PatroFIN ile üretim işlemleri çok kolaydır. Üretim emirlerini üretime sevk et işlemiyle sisteme girersiniz. Üretimi bitenleri de mamule sevk et işlemiyle mamul stoklarına alırsınız. Yapmanız gereken bütün işlem işte bu kadardır.

Kullanıcı için bu kadar kolay ve kullanışlı olan üretim işlemleri; arka planında harikulade bir maliyet muhasebesi algoritması barındırır. Üretimle ilgili tüm maliyetlendirmeleri, birim maliyetleri, stok hareketlerini ve maliyet muhasebesi kayıtlarını PatroFIN sizin yerinize anlık ve entegre olarak otomatik kaydedilir.

PatroFİN'de üretim rotası ve ürün ağacı tanımları yapılabilir.

Rota tanımlarında üretim istasyonları, çalışma saatleri ve istasyona düşen sabit/değişken gider türleriyle ayrıntılı tanımlanabilir.

Oluşturulan ürün ağacı tanımları istasyonlara ve ürüne göre istasyonlardaki üretim kapasitelerine göre detaylı tanımlanabilir. Üretim ağacında üretime giren hammadde, önceki safhanın yarı mamulü veya başka bir mamul olabilir. Ürün ağacı tanımları çok esnektir.

Üretim rotası ve ürün ağacı tanımları tamamen hesap planına dayalı yapılır. Ayrıca bir kart veya tanım yapmanız gerekmez. Böylelikle, herhangi bir anda alacağınız mizan raporlarında üretim durumlarınızı da anlık ve ayrıntılı görebilirsiniz.

PatroFIN'de sınırsız safhalı üretim tanımı yapılabilir. Bu kadar ayrıntılı tanımların tüm hesaplamalarını ve muhasebeleştirmesini PatroFIN yapar.

Üretim işlemlerinde maliyetler anlık yapılır. Giderin üretime yüklenmesi parametrelerde verdiğiniz sabit değerler (bütçe) üzerinden yapılır.

Ay sonunda dönem sonu işlemlerini yaptığınızda, ki bu ileri seviye muhasebe işlemi de bir tık kadar kolaydır, PatroFIN oluşmuş giderlere göre tüm maliyet kayıtlarını anında düzeltir ve gerçek maliyetlerinizi ortaya çıkarır.


Sayfayı Paylaş : +PatroFIN PatroFIN @patroFIN PatroFIN PatroFIN PatroFIN PatroFIN