Ana Sayfa // Kullanım ve Fiyatlandırma // PatroFIN Avantajları

PatroFIN Avantajları


 • Bir şey taahhüt etmez ve yazılım ücreti ödemezsiniz.
 • İhtiyacınız kadar paket alır, kullandığınız kadar ödersiniz.
 • Paketinizi dilediğiniz an değiştirebilir, ücretsize bile geçebilirsiniz.
 • Her zaman en son güncel sürüm ile çalışırsınız.
 • Bu güncellemeler sürekli yapılır ve aylık ücrete dahildir.
 • Ücretsiz tarifeye geçseniz bile kayıtlarınız tutulmaya devam eder.
 • Dilediğiniz zaman tekrar ücretli paketlerden birine geçebilirsiniz.
 • PatroFİN, bütün bölümleri birbirinden bağımsız olarak ölçeklendirilebilir ve dönemsel olarak sınırlanabilir self-servis sisteme sahiptir.

  İhtiyacınıza göre ürün kombinasyonu oluşturulabileceğiniz bu özelliğiyle PatroFİN, uygun fiyatlı çözümler sunar ve maliyetlerinizi en aza indirir. Kullanmadığınız özelliklere gereksiz para ödemeniz gerekmez, hatta az ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri ücretsiz kullanmanızı sağlar. Böylece muhasebe sisteminizin küçük ihtiyaçlardan dolayı aksamasına engel olur ve bu tür ihtiyaçlarınızı ücretsiz çözer.

  Herhangi bir hizmet için dönemsel olarak artan ihtiyaçlarınızdan dolayı bir yıllık ücret ödemeniz de gerekmez. Artan ihtiyacınzla sınırlı olarak ve gerekli olduğu süre kadar ilgili hizmetin limitini artırabilirsiniz. Bu artırım için yeni aldığınız paketin tam ücretini değil, kullanmakta olduğunuz paketle çakışan sürelerin ücreti mahsup edildikten sonra kalan ücretini ödersiniz. PatroFIN hakkaniyetli ve adil bir fiyat politikası uygular.

  Kayıtlarınıza erişmek için hiç bir ücret ödemezsiniz.

  Kayıtlarınıza her zaman erişebilirsiniz. Ücretsiz tarifeye geçseniz bile kayıtlarınız tutulmaya devam eder ve hep erişime açık olur.

  PatroFIN bütün kullanıcılara eşit erişim ve eşit hizmet sunar. İster ücretli paketlerden birini, ister ücretsiz paket kullanıyor olun, PatroFIN'in bütün özelliklerinden faydalanırsınız.

  PatroFIN küçük-büyük bütün işletmelerin sağlıklı bir muhasebe sistemi oluşturmalarını sağlar ve daha başarılı olmalarına katkıda bulunur.


  Sayfayı Paylaş : +PatroFIN PatroFIN @patroFIN PatroFIN PatroFIN PatroFIN PatroFIN