Ana Sayfa // PatroFİN // Niçin PatroFİN Kullanmalı

Niçin PatroFİN Kullanmalı?


İşletmenizin finansal sonuç doğuran bütün işlemlerini kayıt altına alıp bunlar üzerinde raporlama ve değerlendirme yapamıyorsanız, işletmenize yüzde yüz hükmedemiyorsunuz demektir.Günümüz piyasa koşullarında firmaların mali performansı firma başarısındaki önemli etkenlerin başında gelir. Mali durum bilgileri  faaliyetlerinizi planlarken, kararlar alırken, operasyonel müdahaleler yaparken başvuracağınız en sağlıklı verilerdir. Kaldı ki, en temelde işletmenizin faaliyetlerinin karlı olup olmadığından emin olmanız gerekir.

PatroFİN işletmelerin finansal sonuç doğuran bütün faaliyetlerini kayıt altına alır ve raporlar. İşletmenizi bütün olarak görebilmenizi ve yönetebilmenizi sağlar. Aylık olarak firmanızın kârlılık durumunu görebilirsiniz. Raporlarınızı ve mali durum bilgilerinizi muhasebecinizle değerlendirebilirsiniz.

PatroFİN'in size ve işletmenize sağlayacağı yararlardan bazıları..

Farklıdır

Şimdiye kadar bildiğiniz ve kullandığınız tüm muhasebe programlarından ve cari hesap takip modüllerinden farklı ve üstündür. Çünkü işletme faaliyetlerini bütün olarak kayıt altına alır ve anlık raporlayabilir. Tüm kayıtları ve raporları uluslararası standartlara ve kullanıma uygundur.

Sadece borç alacak raporu veren basit ticari programlardan çok daha fazlasını sunar. Kâr/zarar hesaplarınızı ve maliyetlerinizi de raporlar. Dört dörtlük muhasebe hizmeti verir.

Bildiğiniz muhasebe programlarından farklı ve üstündür. Çünkü bulanık mantık muhasebe motoru tüm kayıtları otomatik ve entegre olarak yapar. Maliyet muhasebesi, dönem sonu işlemleri ve raporlama gibi ek çaba ve ileri seviye bilgi gerektiren işlemleri PatroFİN otomatik olarak yapar. Tüm raporları kullanıcıya anında sunabilir.

Bilimseldir

Basit bir hesap takip yada borç alacak takibi veya fatura programı değildir. Tüm kayıtları tek düzen hesap planını düzeyinde tutan ve anlık raporlayabilen bir yazılımdır. İşlemler muhasebe bilime göre kayıt altına alınır. Oluşturulan raporlar ve mizan, bilanço, kar/zarar tablosu gibi mali tablolar uluslararası standartlardadır.

İşlerinizi Kolaylaştırır

PatroFİN'i kullanmak çok kolaydır. Temel düzeyde bilgisayar ve muhasebe bilgisine sahip herkesin kullanabileceği kadar kolay tasarlanmıştır.

İşlemlerinizi kayıt altına almak için uzun zaman harcamanıza, bilgisayar başında saatlerce vakit geçirmenize gerek kalmaz. PatroFİN'de işlemlerinizi girmek çok hızlı ve çok kolaydır.

Rapor almak için ek çaba gerektirmez. İleri seviye muhasebe bilgisine sahip olmanız gerekmez. Mali raporlarınıza bir tık kadar çabuk ve kolay ulaşırsınız.

Düşük Maliyetlidir

Muhasebe işlemleriniz için pahalı bilgisayar sistemleri kurmanız gerekmez. Büyük maliyetli altyapı yatırımları yapmanız ve yüksek bütçeli lisans bedelleri ödemeniz gerekmez. Pahalı bakım ve servis masraflarından da kurtulursunuz. PatroFİN kullanmak için bir bilgisayar ve internet bağlantısı yeterlidir.

Servis Olarak Sunulan Yazılım (SaaS - Software as a Service) modeliyle geliştirilen PatroFİN, işletmelerin muhasebe sorunlarını en az maliyetle çözer. Bütünleşik yapı ile, stok takibi, maliyetlendirme, imalat muhasebesi ve raporlama gibi karmaşık ihtiyaçları ek bir çaba gerektirmeden çözüme kavuşturur.

Kullandığın Kadar Ödersin

PatroFİN işletme ihtiyaçlarına göre ölçeklendirilebilir paketler halinde aylık abonelik modelini kullanır. İhtiyacınıza uygun üyelik yapısını belirler ve kullandığınız kadar ödersiniz.

PatroFİN işletme ihtiyaçlarına göre ölçeklendirilebilir paketler halinde aylık abonelik modelini kullanır. İhtiyacınıza uygun üyelik yapısını belirler ve kullandığınız kadar ödersiniz.

Uzun süreli taahhüt yada ön ödeme vermeniz gerekmez. İhtiyaçlarınıza göre paketlerinizi büyültebilir yada küçültebilirsiniz. Kullanmadığınız dönemlerde ücretsiz sisteme geçebilirsiniz. İhtiyacınıza göre dilediğiniz zaman yeniden ücretli üyeliğe geçersiniz. Kayıtlarınız her zaman ulaşabilir olacaktır.

Ücretsiz sistemde bile eski kayıtlarınızla ilgili her türlü  erişim ve raporlama işlemi yapabilirsiniz.

Erişim

PatroFİN web tabanlı bir uygulamadır. İşyerinde, müşteri ziyaretlerinde, iş gezilerinde her an her yerde elinin altındadır. Gece ve gündüz gerekli olduğu anda bilgileriniz ulaşılabilir durumdadır.


Sayfayı Paylaş : +PatroFIN PatroFIN @patroFIN PatroFIN PatroFIN PatroFIN PatroFIN